2013 m. lapkričio 14 d., ketvirtadienis

Automobilių draudimo kainos

Automobilių draudimas – tai viena iš populiariausių ir svarbiausių draudimo rūšių. Nuolatos didėjant automobilių skaičiui gatvėse, tuo pačiu, sparčiai auga ir automobilių draudimo paklausa. Vis dėlto, kokios yra šio draudimo kainos? Tokia ir bus mūsų šiandieninė tema.
Kokios kainos pagrinde vyrauja šio draudimo rinkoje? Lietuvoje, automobilių draudimas internetu dažniausiai kainuoja nuo kelių šimtų, iki tūkstančio litų per metus, priklausomai nuo sutarties sąlygų ir draudimo, kurį rinksitės. Vis dėlto, žinodami tokias tendencijas, mokėti tūkstančio nenori niekas, tad kur rasti pigesnį automobilio draudimą? Pirmoji taisyklė – drauskitės tik internetu. Draudžiantis internetu, už draudimą sumokėsite žymiai pigiau, tad vien jau tai padės jums sutaupyti. Nusprendus draustis internetu, viskas priklausys tik nuo jūsų pačių - tiesiog turėsite skirti šiek tiek laiko draudimo paieškomis, o tai daryti internete yra tikrai lengva. Realiai, norėdami peržvelgti dešimtis bendrovių pasiūlymų, nesugaišite nė valandos, tad visas šis procesas vyks tikrai greitai. Suradus tinkamą sprendimą tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu, teliks interneto dėka pasirašyti sutartį.

Viską sudėjus, automobilių draudimo kainos, lyginant su kitomis draudimo rūšimis, tikrai nėra didelės. Žinant, jog galite sau garantuoti kompensaciją už bet kokio tipo nelaimingą atsitikimą su automobiliu, vos už kelis šimtus litų, tampa suprantama, kodėl vis daugiau žmonių naudojasi ne tik privalomu, tačiau ir Kasko automobilių draudimu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą